طرح رتبه ساز آغاز شد... برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، کلیک کنید.
0

سوالات متداول

کنکوراز برخلاف سایر تیم ها، سیستم هوشمندِ شناسایی افراد لایق است. ما حجم زیادی از اطلاعات ناب رو در پلتفرم های مختلفی در اختیار کنکوری ها قرار میدیم و البته تکنیک های اصلی را در حریم های امنیتی خود حفظ میکنیم تا به دست افراد لایق آن برسد. از نظر ما کسی که تفاوت های کنکوراز را با دیگران تشخیص میدهد، به وضوح بر دیگران برتری دارد. ما معتقدیم که برتر ها به رتبه های برتر جذب میشوند…

شما میتونید کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما رو دنبال کنید و از مطالبی که به صورت روزانه قرار میدیم استفاده کنید.

همانطور که میدانید، امروزه کنکور عرصه ی کلاهبرداری های متعدد و جدیدی شده که به راحتی انجام می پذیرد. روش هایشان عمدتا از طریق شبکه های اجتماعی و با نام و مشخصات فِیک است. در کنکوراز، هرگز دروغ یا مبالغه یا ابهامی مشاهده نمیکنید و نخواهید کرد.

فعالیت های کنکوراز تماماً قانونی است و ما بر گفته های خودمان پایبندیم.

کنکوراز از نام بردنِ اعضای اصلی خود و اثبات مشخصات هویتی آنها دریغ نمیکند.

ضمنا سایت ما از درگاه معتبر زرین پال استفاده میکند که کاملا قانونی و قابل پیگیری است.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

در ضمن از آنجا که اطلاعات محصولات کنکوراز محرمانه است و ما نیز برای هرینه ای که شما در قبال آن پرداخت می کنید ارزش قائلیم، برای جلوگیری از سوءاستفاده ی برخی افراد، حساب کاربری شما قبل یا بعد از خریدتان باید تایید شود.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

تایید حساب کاربریتان نیز در کمتر از ۴ ساعت پس از ارسال مدارک انجام میگیرد.

شما بعد از خرید جزوه های زیست و ثبت نام دوره های آموزشی برای اینکه قادر به دانلود محصولات باشید، باید حساب کاربری خودتون رو تایید کنید. تایید حساب خیلی ساده ست و زحمت زیادی برای شما نداره. حساب کاربری شما در کمتر از ۴ ساعت بعد از فرستادن شما تایید میشه.

این تایید حساب برای ما خیلی مهمه چون باعث میشه با خیال راحت و به دور از سودجویانی که دنبال کلاهبرداری از کنکوری ها هستن، روی کیفیت بالای خودمون تمرکز کنیم.

برای خرید جزوات شیمیآز، احتیاج به تایید حساب کاربری نیست.

 

محصولات ما همیشه و از ابتدا چند درجه پایین تر از محصولات مشابه در سایر موسسات قیمت گذاری شده اند (هرچند ما هرگز محصولی که واقعا در سطح محصولات کنکوراز باشد نیافتیم)

با این حال راه هایی را قرار دادیم که بتوان با مبلغ کمتری از مطالب اختصاصی دوره ها استفاده کرد و تخفیف بیشتری گرفت:

  • بعد از خریدِ برخی از محصولات کنکوراز، از طرف ما کد تخفیفی برای خرید های بعدی دریافت خواهید کرد.

  • با دعوت از دوستانتان و با هر خریدِ آنها، درصدی از خریدشان به حساب کیف پول شما واریز خواهد شد
  • در همان هنگام ثبت نام، کیف پول شما به عنوان هدیه ای از طرف ما، به مبلغ ۱۰هزارتومان شارژ می شود.
  • نکته مهم: چندین ساعت ویس و ویدیوی آموزشی در کنکوراز قرار گرفته که شما میتوانید از آنها به طور رایگان استفاده کنید و لزومی ندارد برای تهیه محصول عجله کنید.

 خیر، در گذشته قبل از تاسیس این سایت، چنین امکانی وجود داشت اما در حال حاضر به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، همراهان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

بله ، یادگیری و حداکثر استفاده ی شما از محصولات ما، از بزرگترین اهداف کنکوراز است. شما پس از خرید جزوات زیست شناسی، می توانید سوالات خود را در مباحث مربوط به جزوه مطرح نمایید. طرح رتبه ساز هم که پشتیبانیِ کاملِ دوماهه دارد.

۱٫برای راه های کاهش هزینه ی پرداختی، به پاسخ سوال بالا مراجعه کنید.

 

۲٫حتما توصیه میکنیم که وقت بگذارید و مطالب رایگانی که از مدت ها قبل در کنکوراز منتشر کرده ایم را مشاهده کنید و از آن استفاده کنید. هرچند که به اندازه ی محصولات فروشگاهی ما ارزشمند نیستند، اما با این حال از اکثریت مطالبی که سایر موسسات در دوره های پولی خود به شما میگویند موثر تر است.

 

۳٫درست است که تعرفه های ما پایین است و قابلیت پرداخت توسط هرکسی وجود دارد، اما پرداخت هزینه ی دوره ها یا جزوه ها چیزی است که باید با آگاهی خانواده ها و با کمک ایشان انجام بگیرد. گاهی ما میبینیم که دانش آموز اصرار دارد با پول خودش یک محصولی را تهیه کند و در روند پرداخت دچار مشکل می شود. خصوصا درباره محصولات کنکوراز، حتی یک روز تعلل در خرید شما، میتواند چندین روز پیشرفتِ شما را عقب بیاندازد. کنکوراز یک تیم معتبر است و شما میتوانید با والدین خود مشورت کنید و راجع به ما اطلاعاتی کسب کنید و با آگاهی کامل خرید کنید.