طرح ویژه رتبه ساز (کنکور)

تصویر شاخص

طی تجربه چندساله ی تحقیق، و پاسخگویی به سوالات هزاران نفر از کنکوری ها در سال های گذشته، به این نکته قابل توجه رسیدیم که اکثریت مشکلات و دغدغه های کنکوری ها با هم مشترک هستند. حتی برخلاف تصور اکثریت بچه ها، بیشترِ تفاوت رتبه های برتر با سایر کنکوری ها نه بر اساس ژنتیک و نه بر اساس کیفیت مدرسه و نه بر اساس وضعبت مالی بوده، بلکه عمدتا براساس روش برخورد با دغدغه ها و مشکلات مسیر کنکور بوده. این یعنی رتبه های برتر به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه، روش هایی را به کار میبرند و طرز فکری را دارند که مناسب برای موفقیت در کنکور است.

همیشه نبود منبع کامل و خلاصه و مفید برای کنکوری ها و طبقه بندی مشکلات و میاحث مهم مشاوره ای، از دغدغه های کنکوری ها بود. متاسفانه به دلیل تعداد کم افراد مشتاق برای یادگیری روش های به روز تر، و همچنین سودجویی برخی مشاوران برای دریافت مبالغِ مشاوره ای ماهانه، باعث شده که هیچوقت منبع جامعی از مباحث مشاوره ای ایجاد نشود.

اما ما در طرح رتبه ساز، برای اولین بار به صورت کاملا حرفه ای و با دقت بسیار، مباحث مهم و اساسی مشاوره ای را دسته بندی کرده و تکنیک های رتبه های برتر و لایف استایل برترین های کنکور را در ویدیو ها با ساده ترین مثال ها تشریح کردیم.

ما در ویدیو های طرح رتبه ساز، به صورت پله ای و از صفر مباحث مشاوره ای را به شما آموزش داده ایم و تک تک مشکلات و نیاز های شما را رفع کرده ایم. با توجه به تجربه ی زیادی که از مکالمه با انواع دانش آموزان و داوطلبان داشتیم، ویدیو ها کاملا با آگاهی از مشکلات و دغدغه های شما ضبط شده اند. معمولا مشکل داوطلب کنکوری زمان کمی است که برای دیدن ویدیو دارند، در نتیجه زمان ویدیو های ما در کمترین حد ممکن است. البته هیچوقت کیفیت را فدای زمان نکردیم و توضیحات کافی همراه با مثال، در همه ویدیو ها وجود دارند.

 شما به راحتی میتوانید با صرف وقت روزانه ۱۵ دقیقه، ویدیو ها را ببینید و از تکنیک های بی نظیر طرح بهره مند شوید!!
در ضمن، به عنوان یک مشاور و یک کنکوریِ سابق، ایمان دارم که کلمات و توصیه های مشاور وقتی اثربخش است که با علت های علمی یا مثال های واقعیِ تجربی بیان شود. در غیر این صورت احتمال اینکه آن دانش آموز به توصیه عمل کند بسیار کم خواهد شد. در نتیجه ما برای هر کدام از تکنیک های جدیدمان، از روش اثباتی خاصی استفاده کردیم که اولا مطالب به خوبی جا بیافتند و دوما دانش آموز دلیل خوبی برای اجرای آن توصیه داشته باشد. بسیاری از اوقات دانش آموزان با دلایلی غیرمنطقی خودشان را قانع میکنند که به یک توصیه مشاور عمل نکنند. ولی ما به حدی جامع و کامل توضیح داده ایم که چنبن توجیهی هرگز اتفاق نمی افتد.

بیشتر ویدیو های طرح رتبه ساز به محض ورود شما به پنل کاربری، آپلود شده و قابل مشاهده هستن.  سایر ویدیو ها هم به ترتیب خاصی و با برنامه ای هدفمند و منسجم منتشر می شود که ما به آن { تقویم رتبه ساز } می گوییم

ضمنا علاوه بر ویدیو های اصلی که به تکنیک های مشاوره ای میپردازن، هدایای بی نظیری هم براتون در پنل قرار دادیم که مشابهش رو نمیتونید جایی پیدا کنید:

هدایای طرح

بخش هایی از آنچه که بعد از ثبت نام مشاهده خواهید کرد: (برای بزرگنمایی روی هر تصویر کلیک کنید)

البته که این طرح برای شما هم مناسب است! چون اصولا تفاوت بین سال های پایه با دوازدهم فقط در حجم مباحث و دوره جمع بندی است. 

برای شما پنل اختصاصی در نظر گرفته ایم تا به ویدیو های مربوط به پایه های خودتان دسترسی داشته باشید. همچنین خیلی از اطلاعات این طرح، برای سال دوازدهمتان نیز کاربرد خواهند داشت.

بخش اصلی ویدیو های رتبه ساز که به عنوان سری ویدیو های «لایف استایل» در دسترس شما قرار میگیرد،  هرچه زودتر دیده شود، بهتر است و شما اگر از سال های پایه با این تکنیک ها آشنا باشید، نتایج بهتری خواهید گرفت.

خیر، به هیچ وجه
شما از الآن فرصت خوبی دارید تا با استفاده از تکنیک ها و نکات و روش هایی که به شما آموزش می دهیم، پیشرفت فوق العاده ای داشته باشید و در دوره جمع بندی نیز از بهترین روش استفاده کنید.

دوران جمع بندی، وقتِ تردید و آزمون و خطا نیست. وقت قدم برداشتن روی یک سکوی مستحکم است.

بله می توانید شرکت کنید، ولی توضیحات زیر را هم حتما مطالعه کنید:

ویدیو های رتبه ساز همگی مطابق با اصول علمی و به روز در زمینه مطالعه و یادگیری هستند و با شرایط برگزاری کنکور سراسری ایران تطابق دارند. پس روش های توصیه شده در این طرح، در استاندارد ترین حالتِ ممکن هستند. اگر به مشاور خودتان اعتماد دارید، پس باید بدانید که هرچقدر مشاور شما توانمندتر باشد، راهنمایی هایش تضاد کمتری با ویدیوهای رتبه ساز خواهد داشت.

اما ما تضمین میکنیم که ۹۹درصد مشاورین حال حاضر کشور، اطلاعات ارائه شده در این طرح را ندارند!! (ما برای هرچیزی تضمین نمیدهیم. در این مورد کاملا جدی صحبت میکنیم…)

ضمناً اطلاعات و تکنیک های ارائه شده در طرح، از لحاظ جواب دهی همگی مورد آزمون و تجربه قرار گرفته اند و ما قبلا تجربه ی برگزاری این طرح را داشتیم؛ در نتیجه شما هرگز دچار سردرگمی یا دوبرنامگی نخواهید شد.

اصول کلی مربوط به دوران جمعبندی هم به صورت کلی مشابه روش رایج جمعبندی است، پس تفاوت بنیادینی با روش مشاوران دیگر ندارد، ولی در جزییات و تکنیک های جزیی تفاوت اساسی دارد.

 

ضمناً برخلاف طرح های سایر مشاورین، شما به صورت مادام العمر به ویدیو های مشاوره ایِ ما دسترسی دارید و با شرکت در این دوره، یک سرمایه گذاری بلند مدت انجام داده اید که اصلا قابل مقایسه با مشاوره های ماهانه ی بیرونی نیست. بسیاری از اطلاعات ویدیوهای رتبه ساز، حتی بعد از کنکور و در تحصیل دروس دانشگاهی هم به شما کمک خواهند کرد.

طرح رتبه ساز هر سال در دو بازه زمانی برگزار می شود و معمولا با پشتیبانی ۳۰ روزه است.اما نکته اینجاست که شما به محتویات اصلی طرح که همان ویدیو ها هستند، همیشه دسترسی دارید و حتی میتوانید آنها را دانلود کنید . به همین خاطر برخلاف سایر طرح های مشاوره ای، شما وابستگی خاصی به کنکوراز نخواهید داشت و تا زمان برگزاری کنکورتان از طریق ویدیو های کامل این طرح، نیازهای خودتان را برطرف می کنید.

 

بعد از این پشتیبانی ۳۰ روزه، امکان تمدید پشتیبانی وجود ندارد.

۱٫ ویدیو های رتبه ساز، کاملا برای وقت اندک دانش آموزان طراحی شده اند و به هیچ وجه محتوای هجو ندارند و مستقیما به اصل موضوعات پرداخته اند. در نتیجه از لحاظ زمانی مشکلی برای مشاهده ندارند.

 

۲٫ توضیحات ارائه شده در ویدیو ها با دقت فراوانی بیان شده و در کنار این موضوع از مثال های فراوانی بهره بردیم. مطالب ویدیو ها هم همزمان با تیتر ها و تصاویر مرتبط به شکل اسلاید، کمک بهتری به درک مطالب توسط شما میکنند و درنتیجه حجم و کیفیت ویدیوها به کارآمد ترین شکل ممکن رسیده است.

 

۳٫ در کنار ویدیو ها و مثال ها و پنل کاربری حرفه ای، پشتیبانی ۳۰ روزه ی طرح هم راهی است تا با ارتباط مستقیم با مدرس دوره، تک تک سوالات و ابهامات احتمالی شما پاسخ داده شود.

تقویم رتبه ساز (سرفصل ویدیو ها و تاریخ قرارگیری هر کدام)

+++سری ویدیو های لایف استایل

جلسه0: حاکم مجازی (کنترل 100 درصدی بر فضای مجازی)

جلسه1: فرمول ویژه عادت سازی

جلسه2: گلدن تایم

جلسه3: خواب قسمت اول

جلسه4: خواب قسمت دوم

جلسه5: اثر priming

جلسه6: هک انرژی

جلسه7: قسمت اول برنامه ریزی

جلسه8: قسمت دوم برنامه ریزی

جلسه9: برنامه ریزی عملی

جلسه10: تمرکز

جلسه11: حافظه

جلسه12: خلاصه نویسی

جلسه13: تغذیه

+++سری ویدیو های سلطان آزمون

جلسه 1: دزدی صندلی

جلسه 2: مدیریت آزمون قسمت اول

جلسه 3: مدیریت آزمون قسمت دوم

جلسه 4: تحلیل آزمون

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طرح ویژه رتبه ساز (کنکور)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

738,000 تومان 369,000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
تعداد دانشجو : 15+
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1399آخرین بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1400تعداد بازدید: 1561
مدرس دوره

محمدجعفر اثناعشری
(دانشجوی پزشکی و رتبه ۳۴۶ کنکور تجربی)

مسئول پاسخگویی و پشتیبانی

محمدجعفر اثناعشری

پشتیبانی

دارد (30 روزه)

محل برگزاری

پنل ویژه در سایت

شیوه آموزش

ویدیو

رضایت شرکت کنندگان

95 درصد

قوانین و مزایای استفاده

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • تضمین کیفیت آموزش ها
  • دسترسی آنی به ویدیو ها، پس از ثبت سفارش
  • برای اولین بار در تاریخ کنکور ایران
  • دسترسی مستقیم به پشتیبانی از طریق پنل کاربری
مدرس

admin

قیمت دوره

738,000 تومان 369,000 تومان